Series
Ratings
55- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0- AlphasRated ★ 3.5
- AlphasRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0