Series
Ratings
353
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
American Horror Stories Season 3Rated ★ 3.0