Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.5- Mukbo Brothers Season 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
No, Thank You Season 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Somehow 18Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0