Series
Ratings
219
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5