Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0