Movies
Ratings
147
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5