Titles you rated
An American RhapsodyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Flowers of WarRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.5