Movies
Ratings
122
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5