Movies
Ratings
30
Love ActuallyRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 0.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0