Movies
Ratings
13
Rough NightRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0