Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Happy HomeRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0