Movies
Ratings
193
TwilightRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Rio 2Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0