Movies
Ratings
402
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0