Series
Ratings
18- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5