Titles you rated
Into the WildRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0