Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5