Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0