Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0