Movies
Ratings
100
LoganRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.0