Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.5