Titles you rated
- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0