Titles you rated
DivergentRated ★ 3.5
NanaRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0