Movies
Ratings
18 The MercilessRated ★ 2.0 The MercilessRated ★ 2.0
 WhiplashRated ★ 3.5 WhiplashRated ★ 3.5
 Black SwanRated ★ 5.0 Black SwanRated ★ 5.0
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
 The HandmaidenRated ★ 5.0 The HandmaidenRated ★ 5.0
 MissingRated ★ 5.0 MissingRated ★ 5.0
 Ever Since We LoveRated ★ 5.0 Ever Since We LoveRated ★ 5.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
 HerRated ★ 5.0 HerRated ★ 5.0
 LolitaRated ★ 4.0 LolitaRated ★ 4.0
 TraffickersRated ★ 5.0 TraffickersRated ★ 5.0
 SilencedRated ★ 5.0 SilencedRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 The Grand HeistRated ★ 2.0 The Grand HeistRated ★ 2.0
 Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0 Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
 AvatarRated ★ 1.0 AvatarRated ★ 1.0
 Doctor StrangeRated ★ 1.0 Doctor StrangeRated ★ 1.0
 71: Into the FireRated ★ 3.0 71: Into the FireRated ★ 3.0