Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5