Series
Ratings
76
Duty After SchoolRated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Salon De HolmesRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
대학전쟁Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0