Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 1.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 0.5
Angry MomRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
LostRated ★ 1.0