Series
Ratings
43
Big ThingRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
What is MomRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5