Movies
Ratings
18
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0