Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.0