Series
Ratings
141
AnnaRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Bad and CrazyRated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Dr. Park’s ClinicRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 3.5