Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5