Movies
Ratings
504
Summer Days With CooRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.5