Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5