Series
Ratings
26
KairosRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
DexterRated ★ 2.5- DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5