Movies
Ratings
144
The WitchRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Last ShiftRated ★ 2.0
RawRated ★ 4.0
V/H/S/2Rated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 3.5
JoshuaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
VoiceRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
PossessedRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0