Movies
Ratings
583
ChefRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Sewing SistersRated ★ 4.0