Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0