Movies
Ratings
16
InceptionRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0