Series
Ratings
299
Taste of WifeRated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Miss in KissRated ★ 3.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 2.5- This Guy is the Biggest Mistake in My LifeRated ★ 3.0
Virgins! Back to High SchoolRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Spring Turns to SpringRated ★ 4.0
QueenRated ★ 3.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 1.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Back To 1989Rated ★ 4.0