Series
Ratings
129
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Paradox Live The AnimationRated ★ 2.5