Series
Ratings
97
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
MurderbotRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 1.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0