Movies
Ratings
18
The Terror LiveRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0