Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0