Series
Ratings
25
JumongRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5