Series
Ratings
22- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0