Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0