Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5