Titles you rated
Love UntangledRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Crypto ManRated ★ 0.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5