Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 2.0- The WickedRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5