Titles you rated
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0